Roosikuller e-poe üld- ja müügitingimused

1.Tingimuste ulatus ja kehtivus

Käesolevad Sakkeus OÜ (edaspidi müüja) e-poe üld- ja tellimistingimused (edaspidi nimetatud tingimused) kehtivad kõikide isikute suhtes (edaspidi Ostja), kes kasutavad www.roosikuller.ee e-poodi (edaspidi e-pood) ning tellivad e-poest kaupu ja teenuseid (edaspidi kaup).

2. Kaupade ostmine ja tellimuse vormistamine e-poes

2.1 Tellimust esitamiseks tuleb klikkida menüü ikoonile “Pood”, seejärel valida sobiv kategooria ja kategooria järel sobiv toode. Tuleb lisada soovitav kogus kimpe ja see lisada ostukorvi. Kui see on tehtud, tuleb edasi liikuda menüüs olevale ostukorvi ikoonile. Tuleb kontrollida tellimust ja seejärel tuleb vajutada ikoonile “maksma”. Sealt tuleb täita ankeet oma andmetega. Enne panga valimist tuleb tutvuda privaatsuspoliitika ja müügitingimustega. Tuleb valida sobiv pank ja asuda maksma. Peale maksmist tuleb Teie emailile maksekinnitus. Kauba hind ja kauba saadavus võivad jooksvalt ja ette teatamata muutuda. Kui Ostja on esitanud tellimuse enne kauba hinna muutumist, rakendub tellimuse hetkel kehtinud hind.

2.2 Tellimusest taganemine

Müüjal on õigus e-poe vahendusel tellimusest taganeda ning tellitud kaup jätta üle andmata või teenus osutamata järgnevatel juhtudel: kaup on laost otsa saanud; tegemist on e-poe „Tellimisel“ staatusega kaubaga, mis on laost otsa saanud; kauba hinda või omadusi on e-poes kuvatud valesti süsteemivea tõttu.

2.3 Ostukorv ja tellimuse vormistamine

Kauba tellimiseks valige sobiv tarneviis. Tarneviisi täpsustused küsitakse edaspidi tellimuse vormistamise detailide lehel.
Kinnitage oma tellimus, vajutades nupul „Esita tellimus“ ning Teid suunatakse makseviisi lehele. Valige sobiv makseviis. Makseviisi saate muuta ka tellimuse viimases etapis. Sisestage Ostja andmed. Valige tarneviis ning vajutage nuppu “Edasi”. Teile ilmub Tellimuse kinnitamiseks ja ostu sooritamiseks vajalik lõplik makseviisi valik. Valige makseviis ning tasuge oma ostu eest. Tellimuse vormistamisel tuleb olla tähelepanelik, sest sellest sõltub tellitud toodete kiire ja häireteta kohaletoimetamine.
Tellimus loetakse esitatuks arvates tellimuse kinnituse järgi tasumisele kuuluva summa laekumisest Sakkeus OÜ arvelduskontole. Tasumata tellimuse kinnitust müüja poolt ei täideta.
Ostja on kohustatud tellimuse esitama vähemalt 24 tunnise etteteatamisega. Kui kohaletoimetamise etteteatamine on lühem aeg kui 24 tundi, siis Sakkeus OÜ ei vastuta tellimuse õigeaegse täitmise eest.
Vastavalt lillede lõppsihtkoha valikule rakendatakse Ostjale vastav tasu ostukorvis. Kauba eest tuleb tasuda koos tellitud kaubaga. Tarneviisi täpsem hinnakiri on välja toodud kullerteenuse hinnakirjas. Kaupu saadetakse Harjumaa piires, muud Eestisiseste saadetiste kohaletoimetamine toimub vastavalt kokkuleppele.

2.4 Kaupade eest tasumine

Kauba eest on võimalik tasuda: internetipanga kaudu (Swedbank, SEB, Luminor, LHV Pank pangalinkide kaudu). Makseid võetakse vastu eurodes.
Peale makse sooritamist saadab e-pood Ostjale Tellimusekinnituse ning arve.
Kõiki Sakkeus OÜ e-poe külastamise ja ostude sooritamise käigus teatavaks saanud isikuandmeid käsitletakse kui konfidentsiaalset infot. Krüpteeritud andmesidekanal pankadega tagab Ostja isikuandmete ja pangarekvisiitide turvalisuse.

Isikuandmete töötlemise ja küpsiste kasutamise täpsemad reeglid on toodud Sakkeus OÜ privaatsustingimustes.

2.5 Kauba kohaletoimetamine ja üleandmine

Kaup toimetatakse Ostja poolt tellimuses sisestatud tarneaadressile. Tarne teostamise kohta teavitatakse Ostjat tellimuse vormistamisel märgitud kontaktandmete vahendusel. Tellitud kauba transport teostatakse vastavalt tellimuse vormistamise hetkel kehtivatele transporditingimustele ning valitud kohaletoimetamise kuupäevale ja kellaajale.
Palun jälgige tellimuse vormistamisel esitatavate kontaktandmete õigsust, vältimaks viivitusi ja arusaamatusi kauba kohaletoimetamisel. Sakkeus OÜ ja kullerfirma ei vastuta toodete kohaletoimetamise viivituse ja tekkinud arusaamatuste eest juhul, kui viivitus või arusaamatus on tingitud Ostja poolt tellimuse vormistamisel esitatud andmete ebatäpsusest või ebaõigsusest.
Kauba kohaletoimetamise aeg on sätesatud vastavalt sellele kohaletometamise kuupäevale ja ajale, mille Ostja oma tellimuse esitades on ära märkinud.
Kokkuleppel on võimalik Ostjal kaubale ise järgi tulla ning kui Ostja ei tule kaubale järele hiljemalt 1 tööpäeva jooksul pärast kokkulepitud kauba kättesaamise kuupäeva, loetakse, et Ostja on tellimust rikkunud ning ta ei soovi kaupu.

2.6 Tellimuse muutmine ja tühistamine

Kui Ostja on juba tellimuse esitanud, kuid soovib seda muuta või tühistada, siis tuleb esimesel võimalusel helistada kaupluse floristile tel +37253459101. Tellimused, mis on vormistatud tarneajaga kas samale päevale või sellest järgmisele päevale, siis neid tühistada ei saa. Sinna sisse kuulub ka eritellimused. Neid tellimusi, mille tarneaeg on kaks kalendripäeva loetakse juba “töösse võetud tellimuste alla”.
Kui osjta soovib tellimusest loobuda, kuid on selle eest juba pangalingi kaudu tasunud, tuleb teatada loobumissoovist meie floristile telefoni teel +37253459101. Tellitud kaubast saab loobuda kuni 48h enne tellimuse täitmise tähtaega ning ainult sellisel juhul kuulub summa tagastamisele. Raha kliendi kontole tagastatakse 14 päeva jooskul. 

2.7 Kauba tagastamine

Lilled kuuluvad kiiresti rikneva kauba hulka ning nende tagastamise võimalus puudub. Tulenevalt võlaõigusseaduse § 53 lg 4.

 3. Poolte vastutus

Pooled kohustuvad kõik lepingu täitmisest tulenevad erimeelsused lahendama kokkuleppe teel.

3.1 Vääramatu jõud

Lepingust tulenevate kohustuste mittetäitmist või mittenõuetekohast täitmist ei loeta Lepingu rikkumiseks, kui sellepõhjuseks on asjaolud, mille saabumist Pooled Lepingu sõlmimisel ette ei näinud ega võinud ette näha (Vääramatu jõud).

Pool, kelle tegevus lepingujärgsete kohustuste täitmisel on takistatud Vääramatu jõu asjaolude tõttu, on kohustatud sellestkoheselt kirjaliku taasesitamist võimaldavas vormis teisele Poolele teatama.

 4. Kvaliteedigarantii

4.1 Ebakvaliteetsest kaubast palume teavitada koheselt Sakkeus OÜ-d kontaktelefoni teel +37253459101 või emaili teel ja vahetame kauba esimesel võimalusel välja.
E-poes olevad toodete pildid on illustratiivse tähendusega ja võivad erineda tegelikest toodetest.